Potravinové doplňky

Toužíte po dobrém a pevném zdraví? Využijte kvalitní produkty z tuzemské nabídky společnosti Queen Euniké, která vyrábí kvalitní a zdraví prospěšné přírodní doplňky stravy, stavěné převážně na celosvětově velmi žádané české sladkovodní řase. Blahodárné působení účinných přírodních látek velmi ocení váš organismus při detoxikaci, posílení imunity a úpravě hmotnosti.


Přípravky společnosti Queen Euniké neobsahují žádné konzervační látky, lepek, cukr, ani látky na zvýraznění chuti. Jsou tedy vhodné pro diabetiky, bezlepkovou dietu a při alergii na mléčnou bílkovinu. Nesmíte však zapomínat na dodržování zdravého životního stylu, který prezentuje dostatečný příjem pestré a vyvážené stravy. Jednotlivé produkty jsou vyráběny pod stálým farmaceutickým dohledem s certifikací GMP a zaručují nejvyšší stupeň kvality zpracování a výroby.


Odpověď na jeden dotaz:
.... my Aloe pro Queen Euniké nevyrábíme, protože tato surovina je pozadu za Chlorelou a nemá genetický kód pro přežití, nemá CGF a nemá fibrózní celulózu, nebyla tady miliony let. Firmy dnes nemají přístup ke kvalitní řase, proto volí jiné varianty nebo nejsou u zdroje vývoje a výzkumu. Než dovážet řasu z jiných zemí bez dezintegrace, tak např. volí Aloe. Aloe se dováží z Ameriky , ale na nás nejlépe fungují suroviny pěstované v ČR. Suroviny cestou lodí přes oceán ztrácí na kvalitě, musí se již konzervovat, aby se neznehodnotily. U Aloe zase musíte vědět jaká krevní skupina zákazník je, protože nezabírá na každého. Aloe určitě má na zdraví člověka blahodárný vliv, ale není to Chlorela. Pomáháme lidem opravdu s těžkými diagnózami a s Aloe bychom si to nikdy nemohli dovolit.